Ödeme Seçenekleri

Aker üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı, Havale/EFT ve Kapıda Ödeme seçeneklerini kullanabiliyorsunuz. Kredi kartı ile ödemelerinizde avantajı taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Havale/EFT ve kapıda ödeme seçeneklerinde taksit imkanı bulunmuyor.

Türkiye sınırları dışında yapılacak teslimatlarda “Kapıda Ödeme” seçeneği ve kredi kartına taksit imkanı yoktur.

GÜVENLİK / GİZLİLİK

Üyelerimiz için alışverişi, keyifli olduğu kadar güvenli hale getirmek için çeşitli ve güncel güvenlik önlemleri uyguluyoruz.

Aker üzerinden kredi kartı kullanarak yapacağınız alışverişlerde, kart bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanımıza ya da Aker’e hizmet veren şirketlerin sunucularına kaydedilmez. Ödeme işleminiz Aker arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşir.

128 bit şifreleme ile, iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan EV SSL Sertifikası kullanarak bilgilerinizin sadece Aker’e gönderildiğini güvence altına alıyoruz.

Aker.com.tr’a bildireceğiniz mail adresi, iletişim bilgileri, site üzerinden yapacağınız alışverişlerin detayları, siparişin size ulaşması amacı dışında hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Üye ulaşabilir ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Gelince Haber VerKapatSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden TablosuKombini AlRenk