Pardösü Modelleri

Filtre
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:26 

Pardösü

Pardösü, uzun ve vücudu saran yapısıyla soğuk kış günlerinden korunmak ve stil sahibi görünmek için her kadının gardırobunda olması gereken dış giyim ürünleri arasında yer alıyor. Soğuk kış günlerinden serin bahar akşamlarına kadar farklı mevsimlerde kullanabileceğiniz Aker pardösü modelleri, tesettür giyimi tercih eden kadınlar için de mükemmel birer alternatif oluyor. Siz de en beğendiğiniz Aker pardösü modelleriyle şık ve konforlu stiller yaratabilirsiniz.

Şıklığınızı Pardösülerle Vurgulayın

Aker, kadın giyim koleksiyonunda yer alan her ürünle şık ve fonksiyonel görünümler elde etmenizi sağlıyor. Dış giyim koleksiyonunda yer alan her pardösü, yüksek kaliteli kumaşları sayesinde soğuktan korunmanızı sağlarken aynı zamanda stilinizin en üst katmanıyla kendinizi ifade etmenize de imkân sunuyor. Rüzgârlıklardan kadife ve kaşe detaylara kadar pek çok farklı materyalde sunulan Aker pardösü seçenekleri, gardırobunuzun en değerli parçalarından olmaya aday görünüyor. Siyah, lacivert ve krem gibi klasik renklerdeki pardösüler, pek çok tarza uyum sağlaması bakımından gardıropların kilit parçaları arasında yer alıyor. Bu tarz net renklerdeki pardösüleri, klasik kesim bilekte biten pantolon ve boğazlı kazaklarla birlikte kullanabilirsiniz. Tesettür giyimi tercih eden kadınlar ise rüzgârlıklı mürdüm pardösüleri, uzun tunik ve desenli eşarplarla eşleştirerek zarif görünümler elde edebilirler.

Büyük Beden Pardösü Seçenekleri

Aker'in geniş kadın giyim koleksiyonunda büyük bedenler için de seçenekler yer alıyor. Her vücut yapısına ve tarzına uygun kadının stil sahibi ve şık görünmesini amaçlayan Aker, büyük beden pardösülerde farklı renk ve desen alternatifleri de sunuyor. Düğmeli, fermuarlı ve daha pek çok stilde sunulan Aker büyük beden pardösüler, günlük hayattan en özel davetlere kadar gardıropların kurtarıcı parçaları arasında yer alıyor. Büyük beden desenli pardösülerinizi, düz renkteki siyah elbiselerinizle birlikte kullanarak tarzınızda dinamizm ve hareket yaratabilirsiniz. Siz de en beğendiğiniz Aker pardösü modellerini hemen şimdi gardırobunuza ekleyerek soğuktan korunurken aynı zamanda şık görünümler elde etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Gelince Haber VerKapatSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden TablosuKombini AlRenk