Üyelik

Aker Üyeliği Ücretli mi?

Aker üyeliği ücretsizdir, üye olmak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Dilerseniz Facebook hesap bilgilerinizle giriş yapabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Facebook hesabınızla giriş yaptığınızda aynı zamanda Facebook bilgilerinizle üye kaydınız yapılmış olacaktır.

Nasıl Üye olurum?

Aker’e üye olmak için www.aker.com.tr ana sayfamızda “Üyelik” linkini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları doldurmanız gerekiyor.

Şifremi unuttum / bilmiyorum, siteye nasıl giriş yapacağım?

Giriş için kullandığınız şifrenizi unuttuğunuz/bilmediğiniz durumlarda “Üyelik” sayfasında “ Şifremi Unuttum” linkini tıklayarak açılan sayfada Aker’e üyelik sırasında kullandığınız mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Şifreniz mail adresinize gönderilecektir.

Şifremi nereden değiştirebilirim?

Şifrenizi değiştirmek için üye girişi yaptıktan sonra, “Hesabım” menüsündeki “Üyelik Bilgilerim” bölümünden “ Şifre Değiştirme” linki ile yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal etmek için destek@aker.com.tr mail adresimize iptal talebinizi ulaştırmanız gerekiyor. Talebiniz tarafımıza ulaştığında gereken işlemler yapılacaktır.

Şifremi nereden değiştirebilirim?

Şifrenizi değiştirmek için sisteme giriş yaptıktan sonra, “Hesabım” bölümündeki “Kullanıcı Bilgileri” sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal etmek için destek@akeronline.com mail adresimize iptal talebinizi ulaştırmanız gerekiyor. Talebiniz tarafımıza ulaştığında gereken işlemler yapılacaktır.

Gelince Haber VerKapatSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden TablosuKombini AlRenk