Filtre
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:58 

Kaban

Kış aylarının sert soğuklarından korunmak için giyeceğiniz dış giyim ürünleri olan kaban çeşitlerinin, soğuğa karşı korunmanızda etkili olan ve şık görünüm sağlayabilen bir parça da olması gerekir. Aker kadın kaban modellerinin renk ve stil çeşitliliği sayesinde modaya uygun, kaliteli bir kaban alışverişi yapabilirsiniz. Kıyafet seçiminiz ne olursa olsun, daha şık ve dikkat çekici bir görünüm kazanmanıza sebep olacak kaban modelleri ile kendinize en çok yakışan uzun veya kısa kabanı bulup giymeye başlayabilirsiniz.

Şık ve Rahat Tasarımlar

Benzersiz çizgileri ve şık tasarımları ile stilinize vurgu yapacağınız kaban ve mont çeşitleri, farklı renk ve desenlerde bulunur. Hem gündelik kombinlerinizde kusursuz bir görünüm elde etmenizi sağlar hem de davet veya ofis ortamlarında şıklığınızı tamamlayıcı bir görev görür. Hava koşullarına karşı tedbirinizi alırken aynı zamanda gösterişli bir kombin yapabilirsiniz. Belden bağlamalı ya da düğmeli tasarımları sayesinde farklı kıyafetlerle eşleştireceğiniz Aker kaban modellerinden memnun kalacaksınız. Haki, kahverengi, lacivert, gri, kiremit ve siyah gibi kombinlerinizi rahatça yapacağınız renklerden oluşan Aker kaban modelleri ile ne giyeceğinize hemen karar verebilirsiniz. Tesettür giyimi tercih ediyorsanız, stilinize uygun renk ve desendeki başörtüsü, ayakkabı, çanta veya diğer aksesuarlar ile kombin yaparak hoş bir duruş elde edebileceğiniz kaban ve manto modellerini hemen inceleyin.

Kaban Modasına Uygun Seçenekler

Her yıl modacılar tarafından tanıtılan yeni renk ve tasarım detaylarına yer veren Aker kaban koleksiyonu sayesinde kıyafetinizin şıklığını artırmanız mümkün. Ayrıntılara önem veren, renk ve model çeşitliliğinde güncelliği yakalayan kabanlar sayesinde dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Aker kaban modelleri rahat kesimlere, iddialı görünümlere ve kaliteli kumaş yapılarına sahip. Kapitone kumaş seçeneği, puffer mont ve farklı stillerde kabanları hemen inceleyebilirsiniz. Bir yandan hava koşullarından korunurken bir yandan da modaya uygun tarzınızı ortaya koyarak dikkatlerin üzerinizde olmasını sağlayın.

Gelince Haber VerKapatSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden TablosuKombini AlRenk